Eşya Paketleme

Eşya Paketleme

Eşya Paketleme Muş eşya ambalaj paketleme firması nakliye eşyalarının ambalajlanmasını ve paketlenmesini sağlar. Patpatlı karton tutulu ambalaj taşımacılık hizmeti sunuyoruz.

Eşya Paketleme Ambalajlama Hizmeti

Taşınacak her eşyanın yüklemeden önce güvenliği, korunması ve taşınma esnasında zarar görmesini engellemek için iyi kalitede olan ambalajlama malzemesiyle ambalajlama ve paketleme işlemlerini özveriyle gerçekleştiriyoruz. Ambalajlama ve paketleme işlerinde titizlik olmazsa olmazlardandır. Evden Eve Nakliyat firmamız paketleme yapılırken hassas eşyalarda çift kat olarak paketleme yapar. Kırılacak eşyalar için Kraft kağıt, koltuklarınız için ise havalı boncuk naylon kullanılmaktadır. Yapılan bütün paketlemelerde baloncuklu naylonda kullanılmaktadır. Eşyalar içerisinde sadece size özel olanları sizin tarafından, diğerlerinin hepsi ise deneyimli çalışanlarımız tarafından paketlenerek, güvenli ve zarar görmeden taşınmaya hazır hale getirilir.

Eşya Paketleme Muş eşya ambalaj paketleme firması Nakliyat paketleme hizmeti

Muş Eşya Paketleme Firması

Muş eşya ambalajlama ve paketleme firması olarak nakliyesi yapılacak olan bütün eşyalarınızın güvenliğini sağlamak adına gerekli bütün tedbirleri almaktayız. Kişilerin taşınma aşamasında evden eve nakliyat firmalarını tercih etmelerinin önemli sebeplerinden birisi eşya paketleme işlemidir. Çünkü geleneksel taşıma firmaları taşıma ipuçlarını bilmediği gibi, paketleme kurallarına da uymazlar. Firmamız; müşterilerinin eşyalarını kendi eşyası gibi bilerek her eşyanın hassaslığının farkında olarak paketleme yapar. Firmamız mobilyaların çiziklerden, yırtıklardan, kırıklardan korunması oldukça önemlidir. Paketleme kurallarına uyularak mobilyaların darbeden korunmaları sağlanır. Kasa içerisinde yol şartlarının da etkisiyle illa ki eşyalar arasında temaslar olur ve eşyalar savrulur. Paketleme bunun olumsuz sonuçlarını yok eder. Firmamız özel olarak üretilen paketleme malzemesini kullanır. Özel eşya battaniyesi, streç, kâğıt ve eşyaların sarılmasına yarayan balonlu naylon firmamız tarafından tercih edilir. Aynı zamanda tüm paketleme işlemlerimiz sırasında mümkün olduğunca özel hayatın gizliliğine de saygı duyan hizmet politikamız bulunmaktadır.

✅ Sigortalı Nakliyat:Sözleşmeli Taşıma
✅ Asansörlü Nakliyat:Vinçli Asansörlü Taşıma
✅ Firma Vergi Levhası:Kurumsal Şirket
✅ Firma K3 Yetki Belgesi:Onaylı Firma
✅ Kredi Kartlı Ödeme:Peşin ve Taksit

Muş Eşya Ambalajlama Firması İle Güvenle Taşının

Eşya paketleme işleminde en fazla uğraş gerektiren eşya grubu mobilyalarıdır. Çünkü mobilyalar yoğun yer kaplarlar ve değer olarak yüksektir. Kanepeler, oturma gurubu, koltuk takımları, yemek odası takımları, çocuk ve yetişkin yatak odaları özenle paketlenir. Ayakkabılık, vestiyer, dolap ve kitaplık gibi eşyalar mobilya kapsamındadır. Bu eşyaların taşınması esnasında firmamız; tecrübeli marangoz personelden yararlanır. Ürünlerin de montaj işlemini özenle yapar. Ürünler karışmaya mahal vermeyecek şekilde işaretlenir ve ürünlere göre ambalajlar ile sarılır. Varış yerinde yine personel aracılığı ile montaj işlemi yapılır.

Muş Eşya Paketleme Fiyatları

Ucuz fiyatlarla taşıma hizmetlerini sürdüren Muş Evden Eve Nakliyat şirketimiz ile taşınmak bir ayrıcalıktır. Hem dış estetikleri hem de çalışma kondisyonlarını kaybetmemeleri için beyaz eşyaların mutlaka usulünce paketlenmesi gerekir. Çünkü çizilen beyaz eşyalarda çirkin bir görüntü oluşur ve sürekli kullanan kişilerin canını sıkar. Beyaz eşya paketleme işlemi, onların çizilmeden, ezilmeden, göçüklerden, kırılmalardan korunmasını sağlar. Ağırlığı fazla olan beyaz eşyalar yeterli personel ile taşınır ve sağa sola çarpılarak ezilmelerine imkan verilmez. Çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, ocak, fırın gibi eşyalar firmamız tarafından özenle paketlenir.

Eşya Paketleme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir