Hakkımızda

Hakkımızda Kale Evden Eve Nakliyat şirketimiz Muş’ta ev taşıma, işyeri ve ofis taşıma, evden eve nakliyat, Asansörlü taşımacılık ve depolama alanlarında hizmet vermektedir. 1980 yılında kurucumuz Eyüp bey tarafından kurulan Muş Kale Evden Eve Nakliyat firmamız sektörde öncü firmadır. Nakliye sektöründe parmakla örnek olarak gösterilen kurumsal evden eve nakliyat firmamız müşteri memnuniyetini esas alır.

Evden Eve Nakliyat, evden eve nakliye muş ev nakliye
Evden Eve Nakliyat, evden eve nakliye muş ev nakliye

Muş Kale Evden Eve Nakliyat Hakkımızda

Muş Kale Nakliyat hakkında bilgi vermek gerekir ise; nakliye ve taşımacılık sektörü alanındaki en profesyonel firmadır. Sektörü ulusal ve uluslararası alanda takip ederek gerekli tedbirleri alır. Muş evden eve nakliyat firması olarak güncel araç filomuz ile son model araçları kullanırız. Müşteri memnuniyeti konforu ve eşya güvenliği için her türlü tedbiri almaya devam ediyoruz.

Muş Kurumsal Evden Eve Nakliyat Firması Hakkında Bilgi

Muş kurumsal evden eve nakliyat firmamız Hakkımızda şöyle diyebiliriz; çalışanlarının tümü sigortalı çalışanlarımızdan meydana gelir. Alanında uzaman personel kadromuz içerisinde farklı alanlarda ustalarımız da mevcuttur. Mobilyalar için marangoz ustamız, Beyaz eşyalar için elektronik teknikerimiz mevcuttur. Bütün araçlarımız kasko sigortalı olup son model güvenli araçlardan meydana gelir. Taşıma hizmetlerimiz yazılı sözleşmeli sigortalı olarak gerçekleştirmekteyiz. Taşıma esnasında eşya güvenliği için bir dizi tedbir almaktayız. Bunların başında eşya paketleme ve ambalajlama, paketleme hizmetimiz gelmektedir. Eşya güvenliği için gerekli görünen veya az riskli olan durumların tümü için tedbir almaktayız.