Muş Nakliyat Koronavirüs Tedbirleri

Muş Nakliyat Koronavirüs Tedbirleri

Muş nakliyat Koronavirüs Tedbirleri ile temiz nakliye hizmeti sunar. Muş’ta Pandemi sürecinde ev taşıma şehir içi taşıma ve şehirler arası nakliyat firması olarak güvenli nakliye çözümleri geliştiriyoruz. Korona Virüs için ek tedbirler uygulayan nakliye şirketimiz Muş’a taşınanlar için ve Muş’tan taşınanlar için nakliye hizmeti sunuyor.

Muş nakliyat koronavirüs tedbirleri Muş pandemi sürecinde ev taşıma firması
nakliyat koronavirüs tedbirleri alan muş nakliye firması Muş pandemi sürecinde ev taşıma firması

Muş’ta Koronavirüs Tedbirleri Alan Nakliyat Şirketi

Muşta Koronavirüs tedbirleri alan nakliyat şirketi olarak temizlik ve hijyen talimatlarına uymaktayız. Muş evden eve nakliye firması olarak Sağlık Bakanlığı tarafından uygulanan ve tavsiye edilen Korona Virüs tedbirlerine harfiyen uymaktayız. Tulum, Maske, Eldiven ve gerektiğinde siperlik kullanılarak taşıma işlemlerini uyguluyoruz. Hijyen, Temizlik Mesafe kuralına uyarak taşımacılık çözümleri geliştiriyoruz. Müşterilerimiz arasında hassas hastalığı olanlar ve bağışıklık sistemi düşük olan vatandaşlarımız için pandemi tedbirlerini alıyoruz.

✅ Sigortalı Nakliyat:Sözleşmeli Taşıma
✅ Asansörlü Nakliyat:Vinçli Asansörlü Taşıma
✅ Firma Vergi Levhası:Kurumsal Şirket
✅ Firma K3 Yetki Belgesi:Onaylı Firma
✅ Kredi Kartlı Ödeme:Peşin ve Taksit

Muş Korona Visüs Tedbirleri İle Ev Taşıma

Muş korona virüs tedbirleri ile ev taşıma, ofis taşıma, parça eşya taşıma hizmetleri sunuyoruz. Muş nakliyat Koronavirüs Tedbirleri ile ev taşıma hizmetinde mümkün olduğunda az kişi ile ve evin içerisine az kişi çalışarak taşıma gerçekleştiriyoruz. Personellerimizden biri araç başında biri nakliye kamyonu içerisinde iki kişi evin içerisinde geri kalan personellerimizin tamamı evin dışında kalır. Koridordan araç içine yük taşıma için çalışan nakliye ekibimiz çalışma sürecinde maske takarlar. Taşıma esnasında ev sahibi dahil ortamda maskesiz personel bulunmamalıdır. İşi ciddiye alıp eşyaları güvenli bir şekilde taşımak için elimizden gelen her türlü gayreti gösteriyoruz.

Muş’ta Pandemi Sürecinde Nakliye Hizmeti

Muş’ta pandemi sürecinde nakliye hizmeti sunan Muş Nakliyat şirketimiz bütün tedbirleri almaktayız. Eşyaların daha sağlıklı ve güvenle taşınmasını sağlamak için Asansörlü nakliye aracını kullanmaktayız. Eşyalarını asansöre yüklemekle görevli iki personelimiz ev içinde eşyaları daha önce dezenfekte edilmiş ambalaj ve paketleme malzemeleri ile paketler. Asansörlü evden eve nakliyat aracını evin bir penceresi veya balkonuna yanaştırıp en kısa süre içerisinde ev eşyalarını nakliye kamyonuna taşıyoruz. Ortalama bir saat içerisinde asansörlü nakliye aracına eşyalarınızı yüklüyoruz. Ev penceresinin pimapenlerinin sökümü çok kolay ve pratiktir. 1 dakika içerisinde pencere sökümünü gerçekleştiriyoruz. Pencereye herhangi bir zarar vermeden tekrar iş bitimi pencereyi aynı şekilde 1 dakika içerisinde yerine takıyoruz. Muş nakliyat Koronavirüs Tedbirleri ile güvenle evinizi taşıyalım.

Muş Nakliyat Koronavirüs Tedbirleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir